KONST / Litografier / Färglitografi 16567169
nr 1656 7169
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Bokomslag till boken Chagall Litograph III. Färglitografi. Ej signerad. Bladets mått: 52x34 cm, oramad
Kondition: löst blad, Printed in France
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:08:20
10/11 11:34:17
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall